Tuesday, May 28, 2024

MITTC Butterfly Dignics jagħtu t-tieni telfa liċ-champions il-ġodda

Aqra wkoll

MITTC Butterfly Dignics temmew l-impenji tagħhom fil-kampjonat tal-Ewwel Diviżjoni tat-table tennis meta għelbu liċ-champions il-ġodda HITT Academy WH Middle East 4-3. Għalihom spikka Rodrigo Tapia li kiseb rebħiet kontra Conrad Puli u Isaac Grixti b’żagħżugħ ieħor fil-kategorija ta’ taħt il-15-il sena Neil Incorvaja li wkoll rebaħ waħda mil-logħbiet.

Minkejja din ir-rebħa li ġabithom punti daqs iċ-champions, xorta kienu t-tim minn HITT Academy li rebħu l-kampjonat minħabba d-differenza ta’ games aħjar.

F’aktar riżultati miċ-championship pool, MITTC Butterfly għelbu lil HITT Academy Tibhar 4-2 filwaqt li HITT Academy Mosta Dome B & B iddominaw il-konfront kontra Top Spin TT Academy Valletta Pay Andro 6-0.

Fir-Relegation Pool, Alpha Calleja Ltd ġew megħlbua minn Top Spin TT Academy Valletta Pay Roxon 4-3 filwaqt li Mosta Gunners għelbu lil HiTT Academy Home Trends 4-2.

Sadanittant dawn kienu r-riżultati l-oħra li kellna mid-diviżjonijiet l-oħra:

It-Tieni Diviżjoni – Promotion Pool

HiTT Academy Valletta – Alpha Alberta Group 5-1

PBC Table Tennis Bluegrip – Topspin TT Academy Valletta Pay Hexer 3-4

MITTC Butterfly Superchak – Topspin TT Academy Valletta Pay Fraser 3-4

It-Tieni Diviżjoni – Relegation Pool

HiTT Academy ITX – Alpha Flexxon 5-1

HiTT Academy Legends – PBC Table Tennis Bluefire 4-2

Topspin TT Academy Valletta Pay Supercores – HiTT Academy Evolution 5-1

It-Tielet Diviżjoni – Promotion Pool

HiTT Academy Sports Experience – Kindred 6-0

Topspin TT Academy Valletta Pay Munro – Alpha Sensus 0-6

HiTT Academy Knights – Alpha Dynatec 0-6

It-Tielet Diviżjoni – Relegation Pool

HiTT Academy Masters – Topspin TT Academy Omegaed 4-2

HiTT Academy 5Q – Topspin TT Academy Skelton 6-0

MITTC Tenergy – Alpha Codexx 1-5

Ir-Raba’ Diviżjoni – Classification Pool

HiTT Academy Faraxa – Sharp Shot Academy Novus 4-3

HiTT Academy Kyte Consultants – Sharp Shot Academy Omega 1-5

MITTC Butterfly ZLC – Alpha Nexxus 4-2

HiTT Academy Midea – Topspin TT Academy Beta 3-2

MITTC Butterfly Dignics jagħtu t-tieni telfa liċ-champions il-ġodda

MITTC Butterfly Dignics temmew l-impenji tagħhom fil-kampjonat tal-Ewwel Diviżjoni tat-table tennis meta għelbu liċ-champions il-ġodda HITT Academy WH Middle East 4-3. Għalihom spikka Rodrigo Tapia li kiseb rebħiet kontra Conrad Puli u Isaac Grixti b’żagħżugħ ieħor fil-kategorija ta’ taħt il-15-il sena Neil Incorvaja li wkoll rebaħ waħda mil-logħbiet.

Minkejja din ir-rebħa li ġabithom punti daqs iċ-champions, xorta kienu t-tim minn HITT Academy li rebħu l-kampjonat minħabba d-differenza ta’ games aħjar.

F’aktar riżultati miċ-championship pool, MITTC Butterfly għelbu lil HITT Academy Tibhar 4-2 filwaqt li HITT Academy Mosta Dome B & B iddominaw il-konfront kontra Top Spin TT Academy Valletta Pay Andro 6-0.

Fir-Relegation Pool, Alpha Calleja Ltd ġew megħlbua minn Top Spin TT Academy Valletta Pay Roxon 4-3 filwaqt li Mosta Gunners għelbu lil HiTT Academy Home Trends 4-2.

Sadanittant dawn kienu r-riżultati l-oħra li kellna mid-diviżjonijiet l-oħra:

It-Tieni Diviżjoni – Promotion Pool

HiTT Academy Valletta – Alpha Alberta Group 5-1

PBC Table Tennis Bluegrip – Topspin TT Academy Valletta Pay Hexer 3-4

MITTC Butterfly Superchak – Topspin TT Academy Valletta Pay Fraser 3-4

It-Tieni Diviżjoni – Relegation Pool

HiTT Academy ITX – Alpha Flexxon 5-1

HiTT Academy Legends – PBC Table Tennis Bluefire 4-2

Topspin TT Academy Valletta Pay Supercores – HiTT Academy Evolution 5-1

It-Tielet Diviżjoni – Promotion Pool

HiTT Academy Sports Experience – Kindred 6-0

Topspin TT Academy Valletta Pay Munro – Alpha Sensus 0-6

HiTT Academy Knights – Alpha Dynatec 0-6

It-Tielet Diviżjoni – Relegation Pool

HiTT Academy Masters – Topspin TT Academy Omegaed 4-2

HiTT Academy 5Q – Topspin TT Academy Skelton 6-0

MITTC Tenergy – Alpha Codexx 1-5

Ir-Raba’ Diviżjoni – Classification Pool

HiTT Academy Faraxa – Sharp Shot Academy Novus 4-3

HiTT Academy Kyte Consultants – Sharp Shot Academy Omega 1-5

MITTC Butterfly ZLC – Alpha Nexxus 4-2

HiTT Academy Midea – Topspin TT Academy Beta 3-2

Sport